POWOŁANIA NA TURNIEJ W OSNABRUCK - Rocznik 2008

Zarząd Śl.Z.P.N. Podokręg Sosnowiec informuje iż w dniach od 08.06.2018r do 10.06.2018 r odbędzie się, na zaproszenie Niemieckiej Federacji Turniej Piłki Nożnej Wiesenhof Fussball - Cup 2018 w miejscowości Osnabruck (Vechta) dla rocznika 2008.

Organizatorem Turnieju jest Trener Pan Marek Wanik kontakt 00 491 752 445 726. Turniej jest ubezpieczony.

Wydział Szkolenia Podokręgu Sosnowiec powołuje następujących zawodników:
1.Mikołaj Zuber
2.Piotr Dubiel
3.Jakub Falkowski
4.Marceli Motyka
5.Szymon Kasprzyca
6.Karol Kurek
7.Filip Drożdzowski
8.Filip Micyk
9.Igor Mirowski
10.Patryk Cieślik
11.Patryk Tylec
12.Dawid Pokora
Trenerzy - opiekunowie : Wojciech Tomasiewicz, Mariusz Stiebal, Nikodem Motyka
Trener Koordynator: Dariusz Wrona
Zbiórka na turniej -  parking przy wjeździe na Stadion A K S Niwka ul. Orląt Lwowskich 70 w dniu 08.06.2018 r. o godzinie  2.45 (piątek)
Zawodnicy zabierają sprzęt treningowy(meczowy zapewnia Podokręg), legitymacje szkolną.
Rodziców lub opiekunów prosimy o wyrobienie Europejskiej Karty ubezpieczenia zdrowotnego w (NFZ), jest bezpłatna, wyrabiana na miejscu. W związku z zakwaterowaniem chłopców prośba aby zakupić drobny upominek dla goszczącej rodziny w postaci  kubka, szalika,smyczy czy gadżetu związanego z Polską lub Reprezentacją Polski. Proszę chłopcom nie dawać więcej niż 20 euro(mają zapewnione wszystko)
W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z trenerem koordynatorem Dariusz Wrona 507 78 48 20
Za Zarząd
Koordynator ds. szkolenia