Wojewódzki LZS zaprasza!!!

WOJEWÓDZKI TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ DZIECI pod nazwą „ WAKACJE Z PIŁKĄ - Szukamy piłkarskich Janków”.

Śląskie Wojewódzkie Zrzeszenie LZS przy współpracy ze Śląskim Związkiem Piłki Nożnej organizuje w miesiącu sierpniu eliminacje, w Podokręgach Piłki Nożnej, do wojewódzkiego turnieju piłki nożnej, którego finał będzie miał miejsce początkiem września 2018 r. na Stadionie Śląskim w Chorzowie.

W turnieju wezmą udział zawodnicy z roczników 2008 i młodsi w składach 5+1 wywodzący się z klubów należących do Śląskiego Wojewódzkiego Zrzeszenia LZS.

Zgłoszenia do turnieju przyjmują poszczególne Podokręgi do dnia 10 sierpnia 2018 r. o czym zostanie poinformowane Śląskie Wojewódzkie Zrzeszenie LZS w Katowicach i trener koordynator Śląskiego Związku Piłki Nożnej.

Serdecznie zapraszamy do udziału.

Andrzej Sadlok

Prezes Śl. WZ LZS